Зменши споживання електрики з 17 до 23 год

Дата: 11.10.2022 15:01

Всі служби докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення пошкодженої інфраструктури.

В то й же час, звертаємося з проханням обмежити споживання електроенергії, особливо у вечірні години, поки тривають відновлювальні та ремонтні роботи.

Міністерство енергетики України повідомляє, що ремонтні бригади активно відновлюють електропостачання споживачів у всіх регіонах. В багатьох містах, які були знеструмлені внаслідок обстрілів, вже повернено електропостачання.

Для того, щоб енергосистема країни пройшла цей важкий період, рекомендується:

?? З 17.00 до 23.00 максимально обмежити використання всіх побутових електроприладів, зокрема, пральних машин, прасок, пилососів, котлів, електропідлог, електрообігрівачів та інших пристроїв, що споживають багато електроенергії.

?Важливо пам'ятати, коли йде відновлення постійних схем енергопостачання, можливі короткострокові, до декількох годин, обмеження постачання електроенергії в окремих регіонах.