Конкурс «Друге життя відходів: від сортування до переробки»: як взяти участь

Дата: 12.10.2022 09:30

Фото без описуЕкологічний конкурс присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки сировини.

Ініціативу проводять, щоб сформувати у дітей та молоді дбайливе ставлення до навколишнього середовища, привернути увагу до актуальної екологічної проблеми сучасності – накопичення відходів, знайдення шляхів подолання даної проблеми.

На конкурс можна подати малюнки, аплікації та відеоролики присвячені темі зменшення утворення побутових відходів,  правильного сортування сміття, вторинної переробка сировини. Меседжем робіт має стати заклик шанобливо ставитись до навколишнього середовища.

Переможців визначать у двох вікових групах: від 6 до 9 років та від 10 до 15 років. Автори найкращих робіт отримають подарунки.

Приймають індивідуально підготовлені роботи та колективні роботи (не більше 3 дітей). Свою експозицію можна подати з 06 жовтня по 10 листопада  2022 року включно.

Результати оголосять 15 листопада 2022 року, у Всесвітній день вторинної переробки сировини.

Детальніше за  посиланням.