Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Грантова допомога для малого та середнього бізнесу

Дата: 03.11.2022 16:42
Кількість переглядів: 300

Фото без опису Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів. Результати МСБ вражають – у 2021 році вони створили 60% ВВП, 40% податкових надходжень та 7 мільйонів робочих місць. Малий бізнес і цьогоріч гідно долає надскладні випробування, що підтверджує його важливість і стійкість. МСБ є надзвичайно важливими для відновлення економіки післявоєнної України.

Водночас Уряд робить ставку на розвиток чотирьох пріоритетних галузей, які стануть локомотивом для відновлення української економіки: military-tech (високотехнологічне озброєння); металургія, гірнича промисловість і машинобудування; сільське господарство та харчова промисловість; ІТ-галузь. Саме на ці галузі будуть спрямовані основні зусилля для їх розвитку з державного бюджету.

Розуміючи значення малого та середнього бізнесу та враховуючи економічну стратегію Уряду, що діє в умовах війни, і має на меті підтримку бізнесу, який допоможе економіці вистояти та стати фундаментом післявоєнного відновлення, ми започатковуємо краудфандинговий проєкт для залучення сучасних технологій, обладнання та устаткування саме для малого та середнього бізнесу Львівщини.

Основне наше завдання – залучення сучасних технологій, підтримка, розвиток МСБ та створення нових робочих місць на Львівщині. Переконані, що економічне зростання України залежить від доданої вартості (переробки), яка створюється в економічній системі держави!

Зважаючи на те, що грантодавці готові надавати кошти/ресурси у вигляді обладнання або сировини/продукції, на першому етапі (до 28.11.2022) ми проведемо збір інформації про затребувані технології (програмне забезпечення), обладнання та устаткування з наступного переліку країн-виробників: Великобританія, Гонконг, Ізраїль, Індонезія, Канада, Норвегія, Сінгапур, США, Тайвань, Туреччина, Швейцарія та країни ЄС.

У проєкті можуть взяти участь підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу будь-якої форми власності (ФОП, юридичні особи, КП органів місцевого самоврядування і т.д.), з території Львівщини, які офіційно зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та АР Крим.

Прохання заповнити онлайн Google-форму https://forms.gle/pwD9k8Y4a88Dd8U48 для того, щоб сформувати відповідні запити для країн-партнерів та грантодавців з метою залучення необхідних технологій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано