В Україні запрацював портал «Діти війни» - платформа для розшуку дітей

Дата: 10.11.2022 15:28

Фото без описуВ Україні працює портал «Діти війни» – платформа для розшуку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії

Від початку повномасштабного вторгнення в Україні запрацював державний портал розшуку дітей «Діти війни».

Портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації.

“Діти війни” - це універсальний канал звʼязку з правоохоронними органами, де ви можете повідомити:

📌- про дитину, яка загубилася;

📌- про злочин, скоєний проти дитини;

📌- якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;

📌- якщо вам відомо про факт депортації дитини;

📌- про примусову зміну громадянства та документів дитини.

👇Портал виконує дві основні функції:

Інформування («Діти війни» – єдина платформа, що надає актуальні та зведені дані про дітей, які постраждали внаслідок війни росії проти України, загинули, зазнали поранень, зникли безвісти або були депортовані, та тих, кого вдалося розшукати й урятувати. Правоохоронні органи та Національне інформаційне бюро щодня оновлюють кількісні показники.

Допомога в розшуку дітей (платформа дає змогу зв’язатися з правоохоронними органами, зокрема Національною поліцією, Офісом Генерального прокурора, а також Національним інформаційним бюро).

Посилання на портал: https://childrenofwar.gov.ua