Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 06.01.2023 10:24

1)    Детальний план території для реалізації проекту реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп км 556+600 – 563+700 на території Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області.
2)    Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Солонківська сільська рада.
    Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».
    Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».
3)    Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:
    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 13.01.23  по 13.02.23 р.;
    б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень на поштову адресу: Солонківська сільська рада (81131, Львівська обл., Львівський р-н, с. Солонка, вул. Центральна, 3).
    в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
громадські слухання проводяться у 30-ти денний термін громадського обговорення проекту.
г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Солонківська сільська рада (81131, Львівська обл., Львівський р-н, с. Солонка, вул. Центральна, 3). Cтроки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.
ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Солонківська сільська рада.
4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО : не передбачено.