17 січня відбудеться 41 сесія Солонківської сільської ради

Дата: 16.01.2023 16:57

Фото без опису  17 січня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 41 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про присвоєння назви вулиці в садівничому кооперативі власників «Ветеран»

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Солонківської сільської ради від 28.12.2022 року № 554

3. Про внесення змін до структури  апарату управління Солонківської сільської ради

4. Про виплату матеріальної допомоги внаслідок  дії непереборної сили (пожежі, стихійного лиха, повені,  вибухів невідомих предметів і ін.), на  лікування осіб .

5. Про внесення змін до рішення № 3434 від 23.12.2022р. «Про передачу матеріальних цінностей  та основних засобів військовій частині А7031»

6. Про скерування вільного залишку  коштів субвенції з  особливими освітніми     потреби на 2023 рік

7. Про скерування вільного залишку  коштів спеціального фонду на  2023 рік

8. Про скерування вільного залишку  коштів  спеціального  фонду  (кошти бюджету розвитку) на  2023 рік

9. Про затвердження експертних грошових оцінок земельних ділянок з метою продажу на земельних торгах у формі аукціону.

10. Розгляд заяв та звернень із земельних питань

Регламент 5 хв на кожне з питань. Загальний час 25 хв