Триває національна кампанія «Гвардія Наступу»

Дата: 01.03.2023 16:10

У Львівській області та по всій території України триває національна кампанія «Гвардія Наступу»

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати у спеціальні бригади Національна поліція України, Державна прикордонна служба України та Національна гвардія України :

«Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

Основу бригад складають офіцери та солдати, які уже мають величезний бойовий досвід та проявили себе від 2014 року й під час повномасштабного вторгнення росії.

❗️Перш ніж залучати до звільнення українських територій, бригади вивчатимуть вмотивованість кандидатів, скеровуватимуть їх на медкомісію, а далі – кілька місяців триватиме вишкіл. Проводитимуть його найкращі інструктори з вогневої підготовки та тактичної медицини. Добровольців забезпечать якісним озброєнням і технікою.

✅ Вже понад 27 тисяч добровольців виявили бажання вступити до лав штурмових бригад «Гвардії наступу».

✅ Зі зброєю в руках, за покликом серця, заради нашого майбутнього «Гвардія наступу» звільнить українські території від російських загарбників.

Час повертати своє 👉 https://storm.mvs.gov.ua/