У Зубрянському ліцеї відкрили «Клас безпеки».

Дата: 05.05.2023 11:57

Фото без опису Спецодяг, макети, різноманітні інтерактивні зони та методичні матеріали, все це в приміщенні, яке розробили UNICEF Ukraine спільно з ДСНС України

Метою даного проєкту є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

«Відкриття «Класів безпеки» – це, без сумніву, важлива та нагальна вимога часу, де в умовах війни дитяча безпека є найбільш важливою. Саме у таких приміщеннях дітям буде легше осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах», - повідомила Віталія Середа, начальниця відділу освіти Солонківської територіальної громади.

Зокрема, захід відвідали керівний склад надзвичайників України та області, місцеві отці, педагогічний та шкільний колектив ліцею.