Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області у 2022 році

Дата: 08.05.2023 16:33
Кількість переглядів: 132

Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області у 2022 році.


            Дата, час і місце проведення громадських слухань: 7 червня 2023р, 15:00 за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Солонка, вул. Центральна,3.
            Ознайомитись з аналітичним звітом за результатами містобудівного моніторингу Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області у 2022 році, можна в приміщенні сільської ради в робочий час. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – виконавчий комітет Солонківської сільської ради.
            Пропозиції та зауваження щодо аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області у 2022 році, приймаються в місячний термін з дня опублікування оголошення на адресу сільської ради: індекс 81131, с.Солонка, вул. Центральна, 3, Львівського району Львівської області.
            Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати особи визначені «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженої Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.
            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
            Пропозиції, подані особами не визначеними «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


Аналітичний звіт


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано