Учні Солонківського та Зубрянського ліцеїв матимуть змогу вивчати 3-D моделювання

Дата: 12.05.2023 14:17

Фото без описуВідтепер учні Солонківського та Зубрянського ліцеїв матимуть змогу вивчати 3-D моделювання. У навчальних закладах відкрили спеціалізовані класи.

Інноваційні приміщення з матеріально-ресурсним забезпеченням реалізовано спільними зусиллями мецената Józefa Chrobak із Grace Park Montessori (Дублін, Ірландія), ГО «Вінявські пагорби» та голови Солонківської громади Богдан Дубневич

Ми живемо у період коли наука не стоїть на місці. Тож важливо фокусувати увагу наших дітей на технологіях майбутнього, вчебічно розвивати знання про 3-D моделювання та застосовувати навики на практиці.

Вже наступного тижня у школах буде спеціаліст, який розпочне ознайомлення учнів із цими сучасними пристроями.