Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Внесення змін до детального плану території «для розташування об’єктів транспортної інфраструктури на території Солонківської сільської ради ОТГ за межами населеного пункту» затвердженого розпорядженням Пустомитівської районної державної адміністраці

Дата: 02.06.2023 10:43
Кількість переглядів: 85

Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –внесення змін до детального плану території «для розташування об’єктів транспортної інфраструктури на території Солонківської сільської ради ОТГ за межами населеного пункту» затвердженого розпорядженням Пустомитівської районної державної адміністрації №731 від 22.08.2018.
            Замовник: Солонківська сільська рада.

Рішення про розроблення проекту містобудівної документації: № 3689 від 30.03.2023. - Солонківська сільська рада
            Дата, час і місце проведення громадських слухань: 3 Липня 2023р, 15:00 за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Солонка, вул. Центральна, 3.
            Ознайомитись з проектом внесення змін до детального плану території «для розташування об’єктів транспортної інфраструктури на території Солонківської сільської ради ОТГ за межами населеного пункту» затвердженого розпорядженням Пустомитівської районної державної адміністрації №731 від 22.08.2018, можна в приміщенні сільської ради в робочий час. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – виконавчий комітет Солонківської сільської ради.
            Пропозиції та зауваження щодо внесення змін до детального плану території «для розташування об’єктів транспортної інфраструктури на території Солонківської сільської ради ОТГ за межами населеного пункту» затвердженого розпорядженням Пустомитівської районної державної адміністрації №731 від 22.08.2018 приймаються в місячний термін з дня опублікування оголошення на адресу сільської ради: індекс 81131, с.Солонка, вул. Центральна, 3, Львівського району Львівської області.
            Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати особи визначені «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженої Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.
            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
            Пропозиції, подані особами не визначеними «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


Рішення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано