Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" інформує про зміну порядку подачі показників газових лічильників

Дата: 30.06.2023 10:38

фото газового лічильника Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" інформує клієнтів АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз» і АТ «Львівгаз».

Зазначені підприємства перейшли під державне управління Групи Нафтогаз. Задля забезпечення своєчасного обліку природного газу всіх споживачів переведено на сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Важливо: з 28 червня по 5 липня і надалі показання газового лічильника споживачам з Київської, Житомирської та Львівської областей слід передавати за допомогою сервісів my.gas.ua.

Наголошуємо: будь-які інші платформи обліку не є коректними та працювати не будуть.

Клієнтську підтримку абонентам надаватимуть оператори Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:

📞066-300-2-888 (Vodafone),

📞098-300-2-888 (Kyivstar),

📞093-300-2-888 (Lifecell).

Також спожиті куби газу можна передавати:

▪️ в особистому кабінеті my.gas.ua;

▪️ через чатботи GASUA у Viber, Telegram. Також NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

▪️ або SMS-повідомленням на номер 4647.