АТ "Львівгаз" відповідає на поширені питання

Дата: 07.07.2023 09:21

Фото без описуУ зв’язку із недавнім переходом АТ "Львівгаз" під державне управління Групи Нафтогаз у споживачів виникло чимало запитань. Тому в АТ "Львівгаз" вирішили відповісти на найпопулярніші з них:

1️⃣ Що робити, якщо оплатили за розподіл наперед і тепер є переплата?

- Особові рахунки споживачів залишаються незмінними, тож переплата за ними також зберігається і причин для хвилювання нема.

❕Якщо ж споживач все-таки хоче повернути переплату, необхідно звернутись до найближчого центру обслуговування споживачів за місцем проживання для подання письмової заяви. З собою треба мати квитанції про оплату, копію паспорта або ID картки, ідентифікаційного коду платника податків та довідку з банку про реквізити для зарахування коштів.

2️⃣ Що робити, якщо уже вмонтований пристрій дистанційної передачі даних? Чи передаватиме він показники й надалі?

- Пристрій дистанційної передачі даних й надалі коректно працюватиме і передаватиме показники самостійно. Нічого змінювати не потрібно.

3️⃣ Через які платформи тепер передавати показники?

▪️ в особистому кабінеті my.gas.ua;

▪️ через чатботи GASUA у Viber, Telegram. Також NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

▪️ або SMS-повідомленням на номер 4647.

4️⃣ Куди мені дзвонити, якщо виникли питання?

- Клієнтську підтримку абонентам надаватимуть оператори Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:

📞066-300-2-888 (Vodafone),

📞098-300-2-888 (Kyivstar),

📞093-300-2-888 (Lifecell).

5️⃣Чи змінюється особовий рахунок та реквізити для оплати?

- Особові рахунки споживачів залишаються незмінними. Поки що діють попередні реквізити для оплати за послуги розподілу газу для споживачів послуг розподілу газу.

❕У разі зміни банківських реквізитів клієнтів буде попереджено завчасно на офіційних ресурсах газорозподільної компанії та платіжках.

6️⃣ Де можна читати новини про відключення газу?

- Новини про відключення можна читати у нашому телеграм каналі - https://t.me/lvivgas

7️⃣ Що робити, якщо подали неправильні показання лічильника?

- Необхідно звернутись до найближчого центру обслуговування споживачів за місцем проживання для подання письмової заяви.

8️⃣ Ми тепер за розподіл газ платимо Львівгазу чи Нафтогазу?

- АТ "Львівгаз" нікуди не зникає, а просто переходить під державне управління Групи Нафтогаз відповідно до рішення Уряду задля стабілізації ситуації в енергетичній сфері.