11 серпня відбудеться 51 сесія Солонківської сільської ради

Дата: 01.08.2023 14:51

Фото без опису 11 серпня о 16:00 відбудеться 51 сесія Солонківської сільської ради Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про присвоєння назви вулиці в садівничому товаристві «Хімік» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  2. Про присвоєння назв вулицям в обслуговуючому кооперативі «СКВ ПЕГАС» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  3. Про безоплатну передачу проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт мосту через озеро Наварія на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141215 Наварія-Милятичі, км 2+125, Львівського району Львівської області» (доповідає начальник відділу Копач О.Б.)
  4. Про виплату матеріальної допомоги (доповідає начальник відділу Богун Л.Р.)
  5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Солонківської сільської ради за 1півріччя  2023 рік (доповідає начальник відділу Гавриляк Р.Г.)
  6. Про  внесення змін до показників  Бюджету 2023 року Солонківської сільської ради по загальному  фонду (доповідає начальник відділу Гавриляк Р.Г.)
  7. Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Солонківської сільської ради  на 2023 рік (доповідає головний бухгалтер Бондира Н.Й.)
  8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «ЦПМСД» Солонківської сільської ради за І півріччя 2023 року (доповідає головний бухгалтер Бондира Н.Й.)
  9. Про організацію інклюзивного навчання та введення посад асистента вчителя у закладах загальної середньої освіти Солонківської сільської ради (доповідає начальник відділу Середа В.Б.)
  10. Про внесення змін до штатного розпису закладу дошкільної освіти с.Солонка Солонківської сільської ради (доповідає начальник відділу Середа В.Б.)
  11. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу Солонківської сільської ради "Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа" (доповідає начальник відділу Середа В.Б.)
  12. Про зміну назви  та затвердження статуту закладу дошкільної освіти с.Солонка Львівського району Львівської області в новій редакції (доповідає начальник відділу Середа В.Б.)
  13. Розгляд заяв та звернень із земельних питань (доповідає секретар постійної комісії Деркач М.І.)

Регламент по 5 хв на кожне з питань. Загальний час 1 год. 10 хв.

Проєкти рішень