Всесвітній день прибирання 2023 в Україні

Дата: 22.08.2023 09:20

16 вересня 2023 року в Україні разом з 191 країною Світу відбудеться щорічна подія. Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Мета заходу – об’єднання громадян з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Організатори акції – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do Іt World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій.

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day» проводиться щорічно в усьому світі і об’єднує мільйони учасників.

В Україні у 2023 році Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням заборон, обмежень, які діють на період війни.

Рекомендований період проведення заходів – з 16 серпня по 16 вересня 2023 року.

Можливі різні формати, в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, закладів освіти, сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

Детальніше на сайті