15 вересня відбудеться 53 сесія Солонківської сільської ради

Дата: 14.09.2023 15:19

Фото без опису В п’ятницю, 15 вересня, о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 53 позачергова сесія Солонківської сільської ради:

Порядок денний:

1. Про звернення Солонківської сільської ради до Президента України,  Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського щодо недопущення реалізації  ініціативи Кабінету Міністрів України  вилучення з доходів місцевих бюджетів  «військового» ПДФО” та до народних депутатів України, що представляють Львівщину у Верховній Раді України (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  2. Про присвоєння назви вулиці в садівничо-городньому кооперативі «СТРУМОК» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  3. Про присвоєння назви вулиці в обслуговуючому кооперативі «САДОВЕ ТОВАРИСТВО «ЕКОНОМІСТ» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  4. Про присвоєння назви вулиці в кооперативно-садівничому товаристві «МЕДПРИЛАД» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  5. Про присвоєння назви вулиці в садівничому кооперативі власників «САЛЮТ» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  6. Про присвоєння назви вулиці в садівничому кооперативі «ЛЕЛЕКА» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  7. Про передачу проєктно-кошторисної документації «Влаштування тротуару на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141219 Загір’я - Суха Долина – (Київ-Чоп) на ділянці км 0+000 - км 2+500, Львівського району Львівської області (поточний ремонт)» (доповідає начальник відділу Копач О.Б.)
  8. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині 3002 (Доповідає головний бухгалтер-начальник відділу Кучерепа У.І.)
  9. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині 4114 (Доповідає головний бухгалтер-начальник відділу Кучерепа У.І.)
  10. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А7031 (Доповідає головний бухгалтер-начальник відділу Кучерепа У.І.)
  11. Про згоду на участь в аукціоні (доповідає начальник відділу Ширій-Ярема І.І.)
  12. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Амарант» Солонківської сільської ради (доповідає головний бухгалтер КП «Амарант» Куйбіда Г.І.)
  13. Розгляд заяв та звернень із земельних питань (доповідає секретар постійної комісії Деркач М.І.)

Регламент по 5 хв на кожне з питань. Загальний час 1 год 10 хв.

Проєкти рішень