Нагадуємо про необхідність здійснення сплати податків

Дата: 16.10.2023 09:03

Фото без описуШановні мешканці громади!

Солонківська сільська рада звертає вашу увагу на необхідність здійснення сплати податків, передбачених Податковим Кодексом України.

У разі використання платником податків з 01 січня 2021 року згідно зі статтею 351 розділу I Податкового кодексу України єдиного рахунку для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу з податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, сума нарахованого у цьому податковому повідомленні-рішенні грошового зобов'язання сплачується на єдиний рахунок (крім передбачених пунктом 351.1 статті 351 розділу I Податкового кодексу України грошових зобов'язань з податку на додану вартість, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також частини чистого прибутку (доходу) до бюджету державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями).
У разі несплати в установлений строк податкового зобов'язання, визначеного в цьому податковому повідомленні-рішенні, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку і розмірах, передбачених
статтями 124 глави 11 і 129 глави 12 розділу II Податкового кодексу України, виникає право податкової застави на майно платника податків і таке податкове зобов'язання буде визнано податковим боргом. Контролюючим органом буде вжито заходів з погашення податкового боргу у порядку, встановленому законодавством.
У випадку, якщо ви не отримали податкового повідомлення,  ви можете скористатись електронним сервісом  Державної податкової служби України,- «Кабінет платника податків» https://cabinet.tax.gov.ua/

Центрами обслуговування платників Головного управління ДПС у Львівській області (консультант-модератор щодо надання послуг Пустомитівської ДПІ телефон – (03-230) 4-10-37, (03-230) 4-13-86)

Для отримання консультацій з питання оподаткування також можна звертатись до  фінансового відділу Солонківської сільської ради  тел.0671726530