Кунинець Олег (13.08.1986 - 28.01.2023)

Дата: 05.07.2023 16:07

Сміливий воїн, Герой, патріот, який із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Воював у лавах 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Загинув 28 січня.

Олег народився 13 серпня 1986 року у Львові. Виріс та навчався до 8 класу у Поршнянській школі. Далі у гімназії імені Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких. Закінчив економічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю «Економічна кібернетика».

У мирний час працював у будівельній сфері.Захоплювався спортом, зокрема, бойовими мистецтвами. У 2019 році завершив бойовий вишкіл у Яворові та Рівному. Проходив навчання у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.

В полеглого Героя залишилися мама, дві сестри, племінники, хрещена донька, тітка та шваґри.