26 березня відбудеться 61 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 25.03.2024 16:45

Фото без опису 26 березня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 61 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про схвалення намірів щодо партнерства та співпраці з міською радою Марупе Латвійської Республіки
  2. Про присвоєння назви вулиці в садівничому товаристві «МИРНИЙ АТОМ»
  3. Про включення до списку індивідуальних забудовників житла на селі, які потребують кредитування Снігура Василя Ігоровича
  4. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А0998
  5. Про придбання та передачу окремого індивідуально визначеного майна з комунальної в державну власність
  6. Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Солонківської сільської територіальної громади,  щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні.
  7. Про внесення змін у рішення Солонківської сільської ради від 08.02.2024 р. №4317 «Про передачу мережі вуличного освітлення населених пунктів Солонківської сільської  ради на баланс КП «Амарант» Солонківської сільської ради»
  8. Про внесення змін у рішення Солонківської сільської ради від 06.12.2018 р. №1843
  9. Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Солонківської сільської ради на 2024 рік
  10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «ЦПМСД» Солонківської сільської ради за 2023 рік
  11.      Про  внесення змін до показників  Бюджету 2024 року Солонківської сільської ради по  загальному та спеціальному фонду.
  12. Про затвердження Розпорядження сільського голови №11-13/1 від 06 березня 2024 року.
  13. Про затвердження Розпорядження сільського голови №21-13/1 від 25 березня 2024 року.
  14. Розгляд заяв та звернень із земельних питань

Проєкти рішень