Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Дата: 09.04.2024 10:42

Фото без опису Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Рієстра»

Коротке найменування: (ТОВ «Рієстра»)

ЄДРПОУ: 40542694

Юридична адреса: Україна, 79038, Львівська обл., Львівська міська громада, м. Львів, вул. Таджицька, б. 11а, кв. 22;

Фактична адреса майданчика №1: 81151, Львівська обл., Львівський р-н, Давидівська територіальна громада, с. Давидів, вул. Сонячна, 2

Фактична адреса майданчика №2: 81180, Львівська обл., Львівський р-н, Солонківська територіальна громада, с. Милятичі, вул. Сонячна, 1А

Контактний номер телефону: (032) 295-92969, e-mail: hrm.miydvir@gmail.com.

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту

Діяльність, яку здійснює ТОВ «Рієстра» не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2017 №1010.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво виробів з бетону для будівництва.

Майданчик №1:

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснюються в процесі забезпечення резервного (аварійного) електропостачання, опалення приміщень та зберігання сипучих матеріалів. На території підприємства встановлено дизельний генератор Deutz P20E, Водогрійний котел типу Radan, твердопаливний котел SAS ECO 42, та склади зберігання піску та щебню . Обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря становлять (т/рік): оксид вуглецю 0,0282, оксид азоту – 0,0616, діоксид сірки – 0,0003, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок0,3535, оксиди діазоту – 0,00027, діоксид вуглецю – 51,8666, метан – 0,00082.

Майданчик №2:

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснюються в процесі зберігання та заправки автомобілів дизельним паливом. На території підприємства встановлено паливно-роздавальну колонку та ємність зберігання палива (10 м3). Обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря становлять (т/рік): неметанові леткі органічні сполуки – 0,000841.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №448 від 27.06.2023 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розроблялися, за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт належить до третьої групи.

Для визначення рівня забруднення атмосферного повітря в районі розташування виробничого майданчика було проведено розрахунок розсіювання забруднюючих речовин від викидів стаціонарних джерел та заміри концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі санітарно-захисної зони. Результати показали, що перевищень над ГДКм.р немає по жодному інгредієнту. Викиди забруднюючих речовин не перевищують гігієнічних нормативів та відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006 р.5

Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування в Львівську обласну державну адміністрація (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації ) 79000, Львівська обл., м. Львів, вул. Винниченка, 19; (79026, Львівська обл., м. Львів, вул. Стрийська, 98). e-mail: envir@loda.gov.ua. Тел.: (032) 238-73-83