11 квітня відбудеться 62 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 10.04.2024 14:50

Фото без опису 11 квітня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 62 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про схвалення намірів щодо партнерства і співпраці з міською радою Жовкви Львівської області
  2. Про внесення змін до рішення Солонківської сільської ради від 10.03.2023р. № 3605 «Про погодження відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ надання в оренду приміщень»
  3. Про  передачу  майна з балансу відділу освіти, культури,  туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ  на  баланс  повітряного командування «Захід»
  4. Про проведення оцінки та дооцінки дорожнього покриття  з метою взяття на баланс об’єктів, які знаходяться на території Солонківської сільської ради
  5. Про погодження надання в оренду приміщень
  6. Про  внесення змін до показників Бюджету 2024 року Солонківської сільської ради по  загальному фонду
  7. Про скерування вільного залишку коштів загального фонду на  2024 рік
  8. Розгляд заяв та звернень із земельних питань