Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Детальний план території в межах вул. Лікарська та Степана Бандери в с. Малечковичі Львівського району Львівської області

Дата: 05.07.2024 11:11
Кількість переглядів: 27

Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. Лікарська та Степана Бандери в с. Малечковичі Львівського району Львівської області.
            Замовник: Солонківська сільська рада.

Рішення про розроблення проекту містобудівної документації: № 461 від 19.07.2012. - Солонківська сільська рада
            Дата, час і місце проведення громадських слухань: 5 серпня 2024р, 15:00 за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Солонка, вул. Центральна,3.
            Ознайомитись з проектом детальний план території детальний план території в межах вул. Лікарська та Степана Бандери в с. Малечковичі Львівського району Львівської області, можна в приміщенні сільської ради в робочий час. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – виконавчий комітет Солонківської сільської ради.
            Пропозиції та зауваження щодо детального плану території детальний план території в межах вул. Лікарська та Степана Бандери в с. Малечковичі Львівського району Львівської області, приймаються в місячний термін з дня опублікування оголошення на адресу сільської ради: індекс 81131, с.Солонка, вул. Центральна, 3, Львівського району Львівської області.
            Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати особи визначені «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженої Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.
            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
            Пропозиції, подані особами не визначеними «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


Додаток 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано