Прощання з Колядою. Поршна. 28.01.2018

Дата: 02.02.2018 18:21

У Вифлеємі в стайні на сіні, Христос родився всім на спасіння

Люди, радійте, Христа вітайте, Божому Сину славу віддайте!"

28 січня в Народному домі с.Поршна відбулось театралізоване дійство "Прощання з Колядою". Церковний хор під керівництвом Мандзюк М.О. заспівував давні колядки - перлини української культури. А діти, учні Поршнянської школи, віншували глядачам здоров’я, добра, достатку та мирного неба  в новому році. Вони прибули із села Підсадки. Поршнянська малеча порадувала присутніх вертепним дійством, де споконвіку добро і любов новонародженого Ісуса перемагає зло. Артисти-аматори - молоді , талановиті, активні мешканці Поршни - представили публіці виставу за мотивами повісті "Ніч перед Різдвом" М. Гоголя та мініатюру з "Вар’яти-шоу".

Напрочуд майстерна гра акторів потішила глядачів, створила веселу атмосферу в залі. А вже відчуття родини і щирого спілкування додало частування всіх присутніх пампухами із запашними гарячими напоями на будь-який смак та вік. Присутня на святі Надія Михайлівна Цимбаліста, заступник начальника відділу освіти, культури та спорту, щиро вітала поршнян із Різдвом Христовим та Новим роком. Побажала всім нам миру, добра, щастя та єдності і подарувала поршнянській громаді Вифлеємську свічку із Святої Землі як свідчення нових сподівань, здобутків та звершень нашого села в Солонківській об’єднаній громаді.

Світлини зі свята можна переглянути в нашій фотогалереї, натиснувши тут.