Майстер-клас по виготовленню писанок у НД с. Солонка

Дата: 30.03.2018 14:43

28 та 29 березня у НД с.Солонка проходив Майстер-клас по виготовленню писанок. У цьому допомагала майстриня по писанкарству, колишня директор ‎НД с.Солонка (1975- 1985 рр), лемкиня, місцева поетеса - Кривінська Марія Теодорівна. Вона показувала, розповідала та навчала дітей і працівників НД та відділу культури як потрібно підготувати та писати писанки; як колись готувалися  до великодніх свят, якими це супроводжувалось традиціями. Та найголовніше правило - до кожної справи потрібно підходити з любов’ю та з молитвоюю. В свою чергу, хочемо подякувати голові Солонківської ОТГ Ткачуку В.В за підтримку у проведені майстер класу і запрошуємо усіх на Великодні гаївки, які відбудуться 09.04.18 у НД с.Солонка.