Стратегічне планування

Попередні роки:

Стратегія Солонківської громади

Річний звіт стану реалізації Стратегії Сталого розвитку за 2023 рік

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план заходів до Стратегії Сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2022-2024р.

Проєкт Стратегія Сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки (актуалізована у 2021 році)

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

23 Квітня, 2024 р., 15:45
 Шановні мешканці громади, інформуємо, що сьогодні ми провели перше засідання, де обговорювали плани на наступні три роки щодо розвитку нашої територіальної громади.
16 Квітня, 2024 р., 11:03
 23 квітня 2024 року о 10:00 год відбудеться перша робоча зустріч у рамках напрацювання Плану заходів із впровадження Стратегії розвитку Солонківської сільської територіальної громади на період 2025-2027 роки, за участі робочої групи та громадськості.
27 Жовтня, 2021 р., 12:37
У рамках реалізації проєкту «Екологічна політика Солонківської громади», що втілюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety експерти ГО “Європейський діалог” підготували актуалізація Стратегії Солонківської громади до 2027 року.