Відбулось перше засідання з напрацювання Плану заходів із впровадження Стратегії розвитку Солонківської сільської територіальної громади на період 2025-2027 роки

Дата: 23.04.2024 15:45

Фото без опису Шановні мешканці громади, інформуємо, що сьогодні ми провели перше засідання, де обговорювали плани на наступні три роки щодо розвитку нашої територіальної громади.

Як реалізувати наші стратегічні та операційні цілі, щоб населені пункти стали ще кращими і комфортнішими для мешканців. Зокрема для власників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на наших теренах.

На зустрічі були працівники сільської ради, депутати, активісти та місцеві жителі.

Дякуємо всім, хто долучився. Ваші ідеї та пропозиції допомагають нам крок за кроком рухатися вперед.

Залишайтеся на зв’язку, адже ми будемо надсилати вам оновлення щодо наших подальших кроків та запрошувати вас до участі в майбутніх ініціативах.

Презентаційні матеріали першого засідання Робочої групи із напрацювання Плану.