Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 28.06.2024 15:50
Кількість переглядів: 50

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади на період до 2027 року. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування, ймовірні наслідки виконання документу державного планування.
2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Солонківська сільська рада Львівської області.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського консультацій Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 28.06.2024 р. до 07.07.2024 р.; – згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;
– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Солонківської сільської ради – https://solonkivska- gromada.gov.ua.
– зауваження і пропозиції подаються до Солонківської сільської ради за адресою: 81131, Львівська обл., Львівський р-н, с. Солонка, вул. Центральна, 3, ел.пошта: ver.solonka.otg@gmail.com в термін до 07.07.2024 р.
– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Солонківська сільська рада Львівської області.
4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.


Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано