Солонківська територіальна громада
Львівський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про про оприлюднення проєкту Плану заходів зі впровадження Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 08.07.2024 16:09
Кількість переглядів: 50

1. Повна назва документа державного планування:

План заходів зі впровадження Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади до 2027 року та Звіт про стратегічну екологічну оцінку

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Солонківська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Датою початку громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади на період до 2027 року є дата оприлюднення проєктів Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2027 року, а також Звіту про їх стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб-сайті Солонківської сільської ради та внесення зазначених документів до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості – 8 липня 2024 року. Строк проведення громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів зі впровадження Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади до 2027 року – 30 днів (до 8 серпня 2024 року).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в електронному вигляді на адресу: ver.solonka.otg@gmail.com з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО») зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. Усі одержані протягом встановленого строку зауваження і пропозиції будуть обов’язково розглянуті замовником і внесені до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. За результатами розгляду замовник врахує одержані зауваження або вмотивовано їх відхилить.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Громадські слухання не проводитимуться. Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2027 року проводитимуться в письмовій формі (в електронному вигляді).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Солонківської сільської ради (адреса: Львівська обл., Львівський р-н, с. Солонка, вул. Центральна, 1).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Солонківської сільської ради (адреса: ver.solonka.otg@gmail.com), з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО»).

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2027 року приймаються протягом 30 днів з дня їх оприлюднення (8 серпня 2024 року).

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Стратегії розвитку Солонківської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Солонківської громади, а також Звіт про їх стратегічну екологічну оцінку оприлюднено та розміщено на офіційному веб-сайті Солонківської сільської ради за посиланням: https://solonkivska-gromada.gov.ua/  

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 08.08.2024 включно.


План заходів Солонківської громади 2025-2027

СЕО Плану заходів Стратегії Солонківської громади 2024

Повідомлення про оприлюдення документа державного планування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано