18 липня 2019 року відбулись Громадські обговорення Проекту Стратегії сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки.

Дата: 19.07.2019 13:36

18 липня 2019 року в приміщенні Народного дому відбулись Громадські обговорення Проекту Стратегії сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки.

Ігор Шимків та Олександр Софій, доповіли про сформоване спільне бачення майбутнього Солонківської об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки, як результат напрацювань 5-ти проведених майстерень робочої групи. Представили у вигляді презентації чіткий план розвитку в розрізі Стратегічних цілей та завдань.

Презентували учасникам скорочену версію буклетів «Стратегічний план розвитку Солонківської громади до 2027 року».

Також, проінформували учасників громадських обговорень про те, що проект «Капітальний ремонт будівлі "Народного дому" на вул. Центральній, 1 у с. Солонка Пустомитівського району Львівської області. Коригування» був одним із переможців проекту співробітництва територіальних громад та буде дофінансований з обласного бюджету.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)