Щодо завершення строку громадських обговорень

Дата: 22.04.2020 15:24

Фото без опису«Щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки під час розробки містобудівної документації «Актуалізація Генерального плану с. Зубра Пустомитівського району Львівської
області».
Повідомляємо про завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки під час розробки містобудівної документації «Актуалізація Генерального плану с. Зубра Пустомитівського району Львівської області», з метою отримання зауважень та пропозицій у письмовій формі відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту документу державного планування була розміщена на офіційному веб-сайті від 04.03.2020 року та друкованому засобі масової інформації газеті «Голос народу» від 04.03.2020 року.
Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» встановлений 15 днів з дня її оприлюднення.
Протягом зазначеного строку, зауважень та пропозицій від громадськості до замовника не надходило.
Протягом встановленого строку були проведені консультації з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА,та Департаментом охорони здоров’я Львівськоїї ОДА, в результаті яких були отримані пропозиції вище вказаних служб.