Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 15.11.2021 14:58

На офіційному вебсайті Солонківської сільської ради за посиланням оприлюднено проєкт Стратегія Сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки (актуалізована у 2021 році)  (далі – Стратегія), у якій визначаються пріоритети соціально-економічного розвитку Солонківської територіальної громади на період до 2027 року.

Рішення про затвердження Стратегії приймається Солонківською сільською радою.

Стратегія є документом, що визначає тенденції та основні проблеми та ризики соціально-економічного розвитку громади, стратегічні та операційні цілі, завдання та шляхи їх реалізації.

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії та Звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються Відділом економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, е-mail: ver.solonka.otg@gmail.com, у термін до 15 грудня 2021 року. Обов’язково вказувати: ПІБ/найменування та місцезнаходження.

Термін проведення громадського обговорення: 15 листопада – 15 грудня 2021 року.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку/анонімні, не розглядаються.

Проведення  транскордонних  консультацій  не передбачається.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – розміщено у рубриці «Стратегічне планування».