16 Серпня, 2021 р., 10:08
У неділю 15 серпня у Солонківській територіальній громаді відкрили два нові об’єкти соціальної інфраструктури: кабінет сімейного лікаря, спортивне поле зі штучним покриттям та дитячий майданчик.
13 Серпня, 2021 р., 10:55
Солонківська сільська рада доводить до відома населення та користувачів сільськогосподарських угідь, що для них передбачена персональна відповідальність за недопущення спалювання сухої рослинності та їх залишків на ділянках, які знаходяться в їх власності чи користуванні.
12 Серпня, 2021 р., 14:22
Відповідно до Розпорядження голови №106-1 від 10.08.2021 р., 13 серпня о 17:00 відбудеться 20 позачергова сесія Солонківської сільської ради.
03 Серпня, 2021 р., 14:36
 Увага! Згідно з інформацією Львівобленерго на території Солонківської громади будуть здійснюватись планові відключення електроенергії за такими адресами:
02 Серпня, 2021 р., 14:01
30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.
28 Липня, 2021 р., 16:09
 Відповідно до Розпорядження голови №100-01 від 27.07.2021, 29 липня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 19 позачергова сесія Солонківської сільської ради.
28 Липня, 2021 р., 10:30
  Вітаємо з днем нашої вищої, духовної єдності- Хрещенням Київської Русі! Нехай невгасима віра до Бога завжди зцілює та об’єднує український народ, примножує добробут в кожному домі, дає здоров’я на багато мирних і щасливих років.
28 Липня, 2021 р., 10:26
 Перший заступник голови Солонківської сільської ради Микола Пущак в приміщенні обласної ради підписав договір на реалізацію проєкту та від імені нашої громади отримав сертифікат переможця конкурсу місцевих ініціатив Карпатських громад.
27 Липня, 2021 р., 10:38
Пропонуємо до обговорення проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування комунального закладу Пустомитівської міської ради  "Інклюзивно-ресурсний центр":
27 Липня, 2021 р., 09:57
Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таким критеріям: