25 Квітня, 2021 р., 16:56
З 26 квітня на Львівщині скасовують жорсткий карантин через покращення епідемічної ситуації. З понеділка знову зможуть працювати непродовольчі магазини, заклади культури, ТРЦ, фітнес-центри та ресторани. Відповідне рішення ухвалила 25 квітня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - повідомляє Zaxid.net
13 Квітня, 2021 р., 18:27
За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології по території Львівщини та м.Львів у зв’язку із проходженням атмосферних фронтів та вторгненням арктичної повітряної маси з північного заходу очікується зміна погодних умов.
12 Квітня, 2021 р., 16:50
Згідно з Розпорядженням голови №51-01 від 9 квітня 2021 р., 13 квітня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 10 позачергова сесія Солонківської сільської ради
12 Квітня, 2021 р., 15:01
За інформацією Львівобленерго на території Солонківської громади буде відсутнє електропостачання з 13 по 23 квітня за такими адресами:
09 Квітня, 2021 р., 12:00
Разом із головою Львівської обласної ради Іриною Гримак обговорили ситуацію по поширенню коронавірусної інфекції в нашій громаді. Що важливо, у порівнянні з минулим тижнем, цифри йдуть на спад. Наголошу, на сьогодні для нас найголовніше - це здоров‘я мешканців! Я вкотре закликаю кожного жителя дотримуватися протиепідемічних правил і маскового режиму, щоб запобігти можливому інфікуванню себе і оточуючих.
07 Квітня, 2021 р., 15:41
 Згідно з Розпорядженням голови №48-01 від 05 квітня 2021 р., 8 квітня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 10 позачергова сесія Солонківської сільської ради
06 Квітня, 2021 р., 16:45
 До уваги наших мешканців! 6 квітня відбулося засідання адмінкомісії, на якій двоє жителів Солонківської ТГ заплатили штрафи за порушення правил благоустрою, в тому числі спалювання сухої рослинності. Тому вкотре анонсуємо, що на території наших населених пунктів щодня працює інспектор з благоустрою КП «Амарант» Тарас Тарнавчик, який у співпраці з представниками ДСНС, екоінспекції та поліції відслідковуватимуть порушників та штрафуватимуть їх!