15 Березня, 2021 р., 09:31
Програма організації та проведення 16-ї Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Здорові немовлята!»»
05 Березня, 2021 р., 16:23
Сьогодні голова Солонківської територіальної громади Богдан Дубневич підписав меморандум про співпрацю з начальником Головного управління ДПС у Львівській області Ігорем Комендатом.
04 Березня, 2021 р., 14:54
Перелік соціальних послуг, які можна отримати в громаді: -  сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги, а саме  спеціалісти Центру соціальних послуг повинні бути помічниками для родин, які потребують допомоги, а це, насамперед, для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків;
01 Березня, 2021 р., 09:09
Солонківська сільська рада розпочала роботу над модернізацією Стратегії розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).
01 Березня, 2021 р., 08:56
У Солонківській ТГ відбулися Громадські слухання за матеріалами Звіту щодо моніторингу екологічної політики Солонківської громади. Звіт був підготовлений експертами громадської організації «Європейський діалог» у рамках проєкту «Екологічна політика Солонківської громади», що реалізовується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
24 Лютого, 2021 р., 15:55
Відповідно до розпорядження голови №30-01 від 23.02.2021 р., в четвер, 25 лютого о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 8 позачергова сесія Солонківської сільської ради.
19 Лютого, 2021 р., 15:35
 У народному домі села Солонка відбулося вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, зокрема нашого земляка Миколи Паньківа, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера.