25 Березня, 2022 р., 13:55
 Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних  та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану ”.
24 Березня, 2022 р., 17:49
 Офіс Генерального прокурора продовжує виконувати координаційну роль і в умовах воєнного стану. Ми об’єднуємо зусилля правоохоронців, експертів, представників громадських, міжнародних організацій, ЗМІ, журналістів і всіх, хто хоче допомогти й фіксує вбивства мирних громадян та інші міжнародні злочини Російської Федерації на нашій землі.
24 Березня, 2022 р., 10:32
Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України опрацьовуються питання щодо можливості організації виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг оборонного призначення та забезпечення переміщення виробничих потужностей суб'єктів господарювання з територій, де є загроза ведення бойових дій, на безпечні території.
24 Березня, 2022 р., 09:51
В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.
01 Березня, 2022 р., 15:42
 Відповідно до розпорядження голови на території Солонківської громади у зв’язку з дією воєнного стану ЗАБОРОНЕНО ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЕМ. Це стосується усіх суб‘єктів підприємницької діяльності.