26 Травня, 2021 р., 17:29
 27 травня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 14 позачергова сесія Солонківської сільської ради. Порядок денний:
20 Травня, 2021 р., 08:47
Колектив Солонківської сільської ради та небайдужі мешканці громади долучилися до гарної і корисної еко- ініціативи та придбали ось такий м‘яч для збору кришечок. Контейнер встановили в центрі Солонки біля сільради, зібраний пластик віддаватимемо на переробку, а на виручені кошти зможемо комусь допомогти з громади, наприклад на закупівлю протезу!
14 Травня, 2021 р., 15:46
Проект рішення сесії Солонківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Солонківської сільської ради» розроблено фінансовим та юридичним відділами виконавчого комітету Солонківської сільської ради.   Проектом регуляторного акту передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановити ставки земельного податку,  транспортний податок, єдиний податок, туристичний збір, норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до місцевого бюджету, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.
12 Травня, 2021 р., 16:26
Департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації створено публічний канал «Інформпортал АТО Львівщини»» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів у соціальній мережі Telegram.
30 Квітня, 2021 р., 16:17
 Згідно з Розпорядженням голови №63-01 від 29 квітня 2021 р., 5 травня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 13 позачергова сесія Солонківської сільської ради
26 Квітня, 2021 р., 15:59
 Згідно з Розпорядженням голови №60-01 від 26 квітня 2021 р., 27 квітня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 12 позачергова сесія Солонківської сільської ради
26 Квітня, 2021 р., 10:26
 У ніч на 26 квітня 1986 року світ сколихнула найбільша техногенна катастрофа в історії. Мільйони людей зазнали радіаційного випромінювання, сотні тисяч назавжди покинули свої домівки, тисячі загинули, а наслідки «мирного атома» відчутні досі.