09 Червня, 2022 р., 14:35
Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової та професійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні  реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».
07 Червня, 2022 р., 10:54
Про це повідомила Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.
30 Травня, 2022 р., 14:09
 03 червня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 33 позачергова сесія Солонківської сільської ради.
30 Травня, 2022 р., 11:32
 Борщівник Сосновського - небезпечна рослина, яка не відноситься до природних видів рослин нашого регіону, але він легко «мігрує» в екосистеми і сьогодні вже обживається у всіх районах області обабіч доріг, річок, лісів; поступово перебирається на дачні ділянки та землі інших категорій.
26 Травня, 2022 р., 10:07
З посеред 2662 вакансій, які містяться у базі даних Львівської обласної служби зайнятості, у понад 230 пропозиціях роботи зазначена заробітна плата у розмірі від 15 до 40 тисяч гривень.