22 Листопада, 2022 р., 13:19
У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, починаючи з 17 листопада графік погодинних вимкнень оновлений і діє цілодобово.
22 Листопада, 2022 р., 12:37
         Пустомитівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що з 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2021 року. Відповідно до вимог Податкового кодексу України обов’язковому декларуванню підлягають:
22 Листопада, 2022 р., 12:32
Пустомитівська ДПІ нагадує, що одноразове добровільне декларування, яке передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених Податковим Кодексом діє з 01 вересня 2021 року до 01 березня 2023 року.
22 Листопада, 2022 р., 12:30
 Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.
18 Листопада, 2022 р., 11:47
У зв’язку з відкриттям нового складу у с. Солонка, вул. Стрийська, 78 (район Кільцевої) група компаній СУЗІР'Я запрошує на роботу.
10 Листопада, 2022 р., 15:28
В Україні працює портал «Діти війни» – платформа для розшуку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії
04 Листопада, 2022 р., 11:06
 7 листопада о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 37 позачергова сесія Солонківської сільської ради.
03 Листопада, 2022 р., 16:42
 Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів. Результати МСБ вражають – у 2021 році вони створили 60% ВВП, 40% податкових надходжень та 7 мільйонів робочих місць. Малий бізнес і цьогоріч гідно долає надскладні випробування, що підтверджує його важливість і стійкість. МСБ є надзвичайно важливими для відновлення економіки післявоєнної України.