12 Березня, 2019 р., 09:59
До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.
11 Березня, 2019 р., 17:38
 В неділю 10 березня 2019 року відбувся відкритий кубок Солонківської ОТГ "Solonka-Open" з настільного тенісу. Участь взяли 9 команд по 2 учасника в кожній.
11 Березня, 2019 р., 16:12
У неділю, 10 березня, у селі Зубра побував Народний артист України, естрадний співак та композитор Павло Дворський із синами Павлом та В’ячеславом.
11 Березня, 2019 р., 10:42
Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?
07 Березня, 2019 р., 13:05
До 205-річниці від народження Т. Шевченка Працівники Солонківської об’єднаної територіальної громади читають поему "Кавказ"