31 Жовтня, 2018 р., 19:03
З нагоди Дня працівника соціальної сфери начальника соціального відділу сільської ради Солонківської ОТГ Лесю Богун відзначили почесною грамотою Пустомитівської районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та добросовісне ставлення до своїх посадових обов’язків. Ми радіємо, що такі працівники не лише виконують свої професійні обов’язки а й здійснюють місію добра, милосердя, а подекуди й порятунку. Вони завжди готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Прийміть найщиріші вітання та вдячність за професіоналізм та побажання подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди.
30 Жовтня, 2018 р., 11:10
Павле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак, так сталося, що вирішили далі жити окремо. В принципі претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на розділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.