23 Листопада, 2018 р., 20:04
22 листопада у Поршнянському НВК відбувся захід – вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, який підготувала та провела учитель історії Кузик І.В. Присутні також переглянули фільм «Голод 33»
23 Листопада, 2018 р., 19:31
Мабуть недарма в  календарі  є декілька днів, присвячених вшануванню рідної мови – Міжнародний день рідної мови (21 лютого), День слов'янської  писемності і культури (24 травня), Європейский день мов ( 6 грудня) та  День української писемності та мови (9 листопада), бо „нації вмирають не від інфаркту. Спочатку  їм відбирає мову…”, написала  Ліна Костенко.
23 Листопада, 2018 р., 19:18
Учні Малечківського НВК разом з вчителями і директором народного дому вшанували пам'ять всіх тих хто загинув під час Голодомору в Україні: не дамо загасити свічу пам'яті
23 Листопада, 2018 р., 18:46
21 листопада в Народному домі с. Солонка відбувся вечір-спомин присвячений до Дня Гідності і Свободи. Вечір пройшов у теплій майданівській атмосфері. Своїми спогадами про Майдан поділився учасник АТО, учасник бойових дій, полковник медичної служби резерву, кавалер 2 орденів і координатор медслужби Майдану Ільків Ігор. З авторськими віршами виступила мешканка с. Солонка Людмила Букартик. Пісню «Помоліться батьки» виконав соліст Тарас Зубрицький. Також переглядали відео ролики про Майдан, його початок, Революцію Гідності і АТО.
22 Листопада, 2018 р., 15:40
 Сьогодні в приміщенні Народного дому с. Солонка відбулась нарада заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Надії Цимбалістої з керівниками Народних домів громади, де обговорили різні робочі питання, зокрема найбільшу увагу приділили підготовці до прийдешніх свят.
21 Листопада, 2018 р., 19:05

20 Листопада, 2018 р., 14:28
  Міністерством юстиції України у сфері державної реєстрації запроваджено послуги, які можна отримати в електронній формі.
20 Листопада, 2018 р., 14:26
 Зі слів очільника Львівської юстиції Тараса Греня, на виконанні в Яворівському РВ ДВС ГТУЮ у Львівській області знаходиться зведене виконавче провадження  про стягнення  з ДП «Екотрансенерго» коштів, в складі якого перебуває 104 виконавчих проваджень на суму 1453726 грн., в тому числі станом на 16.11.2018 р. в залишку перебувало 83 виконавчих документи про стягнення зарплати на суму 133550,00 грн.