18 Грудня, 2018 р., 11:06
Пане Міністре, вже декілька місяців шукаю роботу але нещастить. Чи маю я право на допомогу по безробіттю та як її отримати?
18 Грудня, 2018 р., 10:38
 1 січня 2019 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні".
17 Грудня, 2018 р., 20:33
 17 грудня в приміщенні народного дому с.Солонка відбулись громадські слухання бюджету Солонківської сільської ради на 2019 рік.
17 Грудня, 2018 р., 20:22
Комунальне підприємство "Амарант" закінчило прикрашення ялинки на подвір’ї народного дому с. Солонка до новорічних свят. Маємо надію, що хвойна красуня подарує мешканцям громади чудовий настрій на всі прийдешні свята.
17 Грудня, 2018 р., 15:00
16 грудня в народному домі с.Зубра відбулося свято"Андріївські вечорниці". На концерті панувала святкова атмосфера,усі з цікавістю слідкували за розвитком подій,що проходили на сцені.На закінчення гостей пригостили солодощами та пампухами. Зубрянський старостинський округ Солонківської ОТГ висловлює велику подяку старості села Бучку Андрію Степановичу та Солонківській ОТГ за нове музичне приладдя та одяг сцени,який зробив концерт ще більш інтригуючим та цікавим
17 Грудня, 2018 р., 10:28
В п’ятницю, 21 грудня, о 15й годині в приміщенні актового залу Солонківської школи відбудеться XV чергова сесія Солонківської сільської ради.
15 Грудня, 2018 р., 10:30
Хороснянський  НВК І-ІІ ступенів долучився до проведення Всеукраїнського тижня права (10.12.-14.12.), присвяченого Дню захисту прав людини 10 грудня.
13 Грудня, 2018 р., 23:21
 Українська бігунка, уродженка Солонки, Софія Яремчук перемогла на змаганнях Best Woman, які проходили у Ф'юмічіно (Італія).
12 Грудня, 2018 р., 17:11
Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.