18 Травня, 2020 р., 17:43
В с. Хоросно триває будівництво народного дому. Зараз підрядник виконує внутрішні роботи.
18 Травня, 2020 р., 14:37
Перелік топ-10 YouTube каналів, які містять відеоуроки з різних навчальних дисциплін, записи вебінарів, подкасти та лайфхаки для підготовки до ЗНО у 2020 році
18 Травня, 2020 р., 11:38
 1. Істотний землекористувач письмово звертається до власника (орендаря) земельної ділянки з пропозицією, у якій зазначає, зокрема, земельні ділянки, правами користування щодо яких пропонується обмін, та розмір майнової шкоди, заподіяної внаслідок такого обміну.
18 Травня, 2020 р., 11:28
З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн - семінарів з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади у регіонах. Онлайн - семінар з Львівщиною буде проводитись 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції. Тривалість заходу - 1 година. До зв’язку з Мінекономіки запрошуються пасічницькі асоціації, товариства, пасічники, сільгоспвиробники. представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування. Просимо забезпечити налаштування зв’язку у форматі Zoom у визначений час у доступному до інтернету місці для підключення відео конференції, взяти участь в семінарі особисто та залучити до участі пасічників і сільгоспвиробників, які працюють на території сільської (селищної) ради, ОТГ. Зареєстровані учасники зможуть прийняти участь у дискусії, виступити з проблематикою, попередньо повідомивши контактну особу про виступ. Посилання для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси (або інші джерела зв’язку) зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару. З питань реєстрації на участь у семінарі та включення до списку виступаючих звертатись до контактної особи з питань організації заходу - Долинської Світлани т. 067-835-93-95.
16 Травня, 2020 р., 12:38
15 травня, під головуванням голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС в частині життя області в умовах карантину - повідомляє сайт Львівської ОДА.
14 Травня, 2020 р., 15:42
 Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Солонківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік», «Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення  податків, зборів та пільг на 2021 рік».
14 Травня, 2020 р., 11:09
Міністерство освіти планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня
12 Травня, 2020 р., 11:17
Всеукраїнська дводенна інтернет-конференція для вчителів Ефективна взаємодія в освіті: інструменти та прийоми 15-16 травня - корисні ідеї - цікава інформація - дієві поради практиків Усі деталі за посиланням: https://naurok.com.ua/conference/interaction