17 Березня, 2020 р., 10:02
Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує для профілактики коронавірусу COVID-19 частіше мити руки і користуватися антисептиками. Останні при цьому поступово зникають з аптек та магазинів на тлі панічних настроїв.
16 Березня, 2020 р., 12:12
 Незважаючи на дистанційний режим роботи, в Солонківській сільській раді та в адмінбудівлях старостинських округів встановили дезінфікатори для рук. Ним закликаємо користуватися усіх відвідувачів.
16 Березня, 2020 р., 10:23
Аби наступні три тижні загальнонаціонального карантину провести з користю Міністерство освіти і науки України на своїй фейсбук сторінці опублікували перелік освітніх платформ та програм для школярів, учителів, студентів та батьків, які допоможуть навчатися і вчити в режимі "online:
13 Березня, 2020 р., 16:09
 У зв’язку із пандемією коронавірусу у світі і обмежувальними заходами, введеними в Україні, розпорядженням голови №39-01 від 13.03.20 просимо відвідувачів Солонківської сільської ради прибувати у приміщення сільської ради лише для вирішення термінових та невідкладних питань.
12 Березня, 2020 р., 17:14
З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» надаємо відповідні інформаційні матеріали.