13 Квітня, 2020 р., 16:32
У зв’язку із проходженням холодного атмосферного фронту та вторгненням холодної арктичної повітряної маси з північного заходу очікуються: 14 – 15 квітня місцями пориви вітру (північно-західний з переходом на західний) 15 – 20 м/с. Місцями надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. 14 квітня вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі заморозки 0 – 3°, подекуди значний дощ та мокрий сніг. В горах утворення тимчасового снігового покриву, на дорогах ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий). 15 квітня вночі та вранці сильні заморозки 0 – 5°. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Зниження денної температури повітря 14 березня до 3 – 8° тепла, 15 березня 5 – 10° тепла.
08 Квітня, 2020 р., 11:07
Відповідна постанова № 247 від 25 березня 2020 року набрала чинності 1 квітня.
02 Квітня, 2020 р., 10:38
В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів.
27 Березня, 2020 р., 18:47
Домашнє насильство - це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людиною над іншою.
27 Березня, 2020 р., 14:09
На території нашої громади продовжуються заходи по запобіганню поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні на території селах Солонка, Малечковичі та Зубра працівники КП "Амарант" за участі інспектора з питань охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій Марії Пащук провели протиепідеміологічні заходи у місцях скупчення людей: дитячі майданчики, спортивні майданчики, парк, приміщення сільської ради, автобусні зупинки та ін. проведено обробку дезінфікуючими засобами. Також засоби для обробки передано на старостинські округи.