23 Липня, 2019 р., 17:24
Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?
22 Липня, 2019 р., 16:23
44-та окрема артилерійська бригада (44 ОАБр, в/ч А3215, пп В1428) — військове з'єднання артилерійських військ Збройних сил України, створене у 2014 р. Бригада входить до складу оперативного командування «Захід». Місце дислокації — м. Тернопіль. Детальніше про бригаду можна прочитати тут. 44-та бригада проводить набір добровольців на контрактну службу. Вимоги:
22 Липня, 2019 р., 11:06
Відповідно до Розпорядження сільського голови № 104-01 від 19.07.2019 року про скликання XX позачергової сесії 8 демократичного скликання Солонківської сільської ради 23.07.2019р. о 15.00 в приміщенні Народного дому с.Солонка
19 Липня, 2019 р., 10:51
Шановні мешканці!  Зупинки громадського транспорту – це не місце для збору твердих побутових відходів. Наполегливо просимо не викидати пакети зі сміттям з дому на зупинках. Згідно правил благоустрою в кожній оселі має бути підписана угода на вивіз сміття. В Солонці, Малечковичах, Поршні, Липниках вивозом займається фірма «Санком».
17 Липня, 2019 р., 15:53
Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!
17 Липня, 2019 р., 12:49
Триває очистка потічка вздовж вул. Волошкової в с. Солонка. Ці заходи спрямовані на покращення протічності води та з метою уникнення підтоплень у період сильних дощів.
17 Липня, 2019 р., 10:33
Сорок дітей соціальних категорій: з багатодітних сімей, з  сімей одиноких матерів, дітей з особливими потребами, дітей учасників АТО (ООС), дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, які проживають на  території Солонківської сільської ради ОТГ відпочили та оздоровились у таборі «Лісотехнік», с. Рибаківка Миколаївської області. Такі поїздки стали вже традиційними завдяки щорічному виділенні коштів з місцевого бюджету.
15 Липня, 2019 р., 16:01
 Цікаво і захоплююче пройшов недільний день, 14 липня, у селі Раковець нашої громади. Ми радо зустрічали на території Львівщини, на теренах нашого рідного краю гостей з села Раковець – назва, якого співзвучна  з селом нашої громади, але сусідньої – Івано-Франківської області Городенківського району.