08 Липня, 2019 р., 12:26
Міністерство культури України проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.
08 Липня, 2019 р., 10:55
Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?
06 Липня, 2019 р., 18:30
 6 липня у селі Липники відбулось урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям.
03 Липня, 2019 р., 10:11
У літній період під час сильної спеки різко загострюється ситуація з пожежною безпекою, у зв’язку з сильним підвищенням температури навколишнього середовища, існує велика загроза збільшення кількості пожеж.