22 Травня, 2019 р., 17:08
 До уваги мешканців сіл Солонка та Малечковичі перелік проектів на 2019 рік та ступінь їх реалізації.
21 Травня, 2019 р., 16:26
Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні. Ірина Завальська Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави. У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно. Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.
16 Травня, 2019 р., 19:37
День вишиванки у Хороснянській філії Солонківської ОТГ зібрав учнів та вчителів під гаслом: “Створи свою вишиванку”.
15 Травня, 2019 р., 15:35
 З настанням травня у дошкільнят Поршнянської філії І-ІІ ст. ЗДО було багато приємних турбот. Дітки з захопленням і любов'ю малювали портрет мами, з допомогою  вихователя Чорній М.М. прикрашали фотозону в класі, виготовляли квіти і сердечка для святкового букету, вчили пісеньки і віршики для найріднішої, наймилішої неньки.
13 Травня, 2019 р., 19:18
  ТВОЯ ЛЮБОВ ДАЄ МЕНІ НАСНАГУ,